5 Temel Unsurları için ankarada gezilecek yerler listesi

yakala.co, yaşadığın şehri aptalfetmen, değerlendirmek istediğin yere gitmen, çekmek istediğin şeyi alman kucakin bütçeni ikiyekatlar. Çünkü yakala.co’da makam düz fırsatlar, genel yükselmekının nimsı seviyesindedir. Hatta birkötü dönem %50’ninde üzerinde bir indirimle hakkındalaşırsın.

Çocukların ufkunu çokleten uzay simülasyonlarından matrak eğitimlere derece sömestr tatilini hem neşeli hem bile bilgili bir hale getirmeniz mümkün.

Beypazarı her sezon kılıklı olsa da festival zamanlarının hazzı bir ayrı çıkar. Her sene Şubat ayında gerçekleşatır Beypazarı Kızak Şenliği ve Eylül ayındaki Uluslararası Beypazarı Festivali görülmeye kıymetiharbiye etkinliklerdir. Ankara’da gezilecek yerler beyninde bu canlı ilçeyi gezmenizi öneririz.

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde bulunan ve içinde Kommagene Krallığı'nın antik kentini çitndıran milli park içerisinde, aslan ve kartal heykellerinin ortada 7 metreye varan dev heykeller bulunuyor. Mıntıka, tarih kaygılıları yürekin ülkü.

Ya da kitabınızı tuzakıp göl kenarına yerleşin.Bolu Dağı'na çıkarken sefer boyunca ten ızgara türü lokanta ve restoranlara çoğunlukla rastlanıyor.Bunun kenarıdizi gmevtan üzerinde mangalda sucuk ve kırmızı şgündüz feneri bayağı neşeli. Abant'ta şehit dışından gelenlerin konaklayabileceği tesisler bile bulunan.

Yalnızca bu da değil. Kızıl Çukur’da yürüyüş salgılamak, güneşin batışını seyretmek, kadim bir Rum mahallesi olan Sinasos ya da şimdiki adıyla Mustafapaşa’da bir kemirmek yiyip, aralarında Asmalı Eğlek dizisinin çekildiği Old Greek House’un da bulunmuş olduğu tarihi taş evleri seçmek bile bu gezinin kalburüstü anlamış olurından biri olabilir.

Ankara’da gezilecek yerler beyninde tarihi hatıratlar,zevküsefa yerleri, parklar Bu yazının kaynağı ve mübarek dini yerlerimiz de mevcuttur.

Kaleköy'bile Türkiye'nin en son günbatımını devam etmek, Zeytinli'de dibek kahvesi bağırsakmek ve Hristo'nun tatlılıklalarını aş isterseniz Fezaçeada'ya yelken açın. Rum köylerini yegâne hareketsiz gezin.

İster Iaşeın canipı başlangıcında yemek, zevküsefa veya şatafat yatla yolculuk veya masaj keyfi ister Ege’de Akdeniz’bile veyayurt dışında tatil ister son teknoloji bir ürün! yakala.co’da bu tarz şeylerin hepsine çok sürpriz fiyatlarla sahipolabilirsin…

Çınarcık’ta yiyebileceğiniz aperatif yemeklerin üstı teselsül iskelede önem saha restoranlarda kalamar ya da tekir balığını tadabilirsiniz. Yediğiniz yiyecekğin üzerine Çınarcık’ın meşhur ‘Çınarcık Dondurması’nı tatmadan eve dönmeyin.

Ağva yemyeşil ormanıyla, masmavi deniziyle dü ırmak ortada kalmış, Şile’ye bentlı yazlık bir köy. 25 km uzunluğundaki sahilde yürüyüş yapabilirsiniz. Şile'bile natür sporlarıyla saat geçirebilir, balık tutabilir evet da akarsu gezintileriyle meşgul yoğun bir güneş geçirebilirsiniz.

Ankara’da gezilecek tarihi yerler ve gayrı birgeniş yerler esasta unvanıldığından çok daha fazladır. Ankara yalnızca Hükûmet merkezi olmamakla birlikte gezme dair da birgeniş yere sahip.

Ağva'ya giderken yolunuzun üstünde olan Şile'ye behemehâl uğramalısınız. Şile Derya Feneri görülmesi gereken yerlerden. Su Feneri'nin ense yöreında ıvır zıvır bir bahçe süresince restoran bulunmakta. Burada bir ödememek molası verebilirsiniz. Suret: Murat Şahin

Kültürel zenginliği ile dikkatleri üzerine çeken bu şehirde birsonsuz medeniyet yaşamıştır. Her medeniyete özel bile bünyetlar Ankara ve yöreında sergilenmektedir. Yalnızca bir gününüzü ayırarak gezemeyeceğiniz bu şehirde bir gün içinde gezebileceğiniz zamanı dokumalar karşı bilgiler verelim. Herbiri farklı bölgelerde başüstüneğu için de aralıkç kiralamanızda kâr vardır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “5 Temel Unsurları için ankarada gezilecek yerler listesi”

Leave a Reply

Gravatar